Sıfır Araç Al 908

  • Pervin Gökgöz
  • 0850-532-5737
  • https://www.sifiraracal.com/
  • Atatürk Mahallesi, Ataşehir Bulvarı, Metrapol İstanbul, A2 Blok Kat 32 No 464 Ataşehir İstanbul

Firma Hakkında

Araç Fiyat Listesini Değerlendirin

Türkiye'de satışa sunulmuş araçların markalarına baktığımız zaman birçok değişik isim karşımıza çıkıyor. Bu durum her ne kadar araba alacak olan kişiler için bir avantaj gibi görülse de, aslında bir nevi kafa karışıklığı da yaratmakta. 2019 Renault Clio veya benzeri bir modelin hem fiyatını hem de nasıl özelliklere sahip olduğunu görmek artık basit bir işlem haline geldi. Bu noktada sifiraracal.com üzerinden süreci rahatlıkla başlatabilirsiniz.

Birçok İşlemi Aynı Anda Yapmak Mümkün.

Online olarak hizmet veren sifiraracal.com sitesine giriş sonrasında hemen bir üyelik almak lazım. Bunun sonrasında sıfır ya da ikinci el otomobil pazarına göz atabilirsiniz. Ford Fiesta fiyatı nedir diye merak içerisindeyseniz, ilk olarak marka sonrasında ise hemen model seçimini gerçekleştirebiliyorsunuz. Aradığınız aracın fiyatı hemen karşınıza çıkıyor. Altında ise minimum ve maksimum teklifler görülebilir. Dilerseniz siz de bir teklif oluşturabilirsiniz.

Araç Karşılaştırma İşlemi Çok Başarılı

Araç karşılaştırma konusunda piyasanın en iyilerinden olan sitede, tam 47 farklı markanın otomobilleri listelenmiş. Sadece sıfır kilometre değil, aynı zamanda ikinci el olarak bilinen araçlar da söz konusu. Karşılaştırma işlemleri farklı kriterlere göre yapılmakta. Hem meblağ hem de özellik açısından bunu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra hayalinizdeki arabayı almak istiyorsanız, sayfanın sol kısmındaki arama motoru üzerinden özelliklere göre bir listeleme yapın. Marka, karoser, vites ve yakın gibi yeleri doldurun.


İletişim Bilgileri

Pervin Gökgöz

Atatürk Mahallesi, Ataşehir Bulvarı, Metrapol İstanbul, A2 Blok Kat 32 No 464 Ataşehir İstanbul

0850-532-5737

pervingokgoz@fastmail.com

https://www.sifiraracal.com/

Ziyaretçi Sayısı: 907

02-11-2019