Tst Otomotİv Ltd.Ştİ. 583

TST OTOMOTİV LTD.ŞTİ.

  • cihan
  • 05416607611
  • http://www.parcanisec.com
  • Seyrantepe Mh. İbrahim Karaoğlanoğlu Cd. No: 105/415 Kağıthane – İstanbul

Firma Hakkında

Firma olarak 1989 tarihinden beri oto yedek parça sektöründe yer almaktayız.Firmamız 2009 yılında gelişen internet teknolojisine ayak uydurarak perakende olarak satışını yaptığı parçaları internet ortamına taşımış ve parcanisec.com isimli e-ticaret mağazasını açmıştır. Bu mağazayı açmamızda amaç; internet teknolojisini kullanarak Türkiye’nin her tarafına ulaşmak ve ihtiyaç sahiplerinin çevrelerinden tedarik edemedikleri oto yedek parçaları ihtiyaç sahiplerine uygun fiyat ve % 100 müşteri memnuniyeti ilkesini gözeterekten ulaştırmaktır.

Firma olarak; kalitesine güvenmediğimiz yedek parça ürünlerini ticari kaygılar güderek kesinlikle satmamaktayız.Satışını yaptığımız ürünler kaliteli hiçbir sorun çıkartmadan kullanabileceğiniz ürünlerdir.


TST Otomotiv olarak parcanisec.com e-ticaret mağazamızın, otomotiv yedek parça sektöründe faaliyette bulunan servis ve perakendecilerin, müşterilerin aleyhinde fahiş fiyatlarla kalitesiz malzemeleri satmalarını bir nebzede olsun engelleyerek sektörü daha saydam ve daha rekabetçi yapma hususunda ciddi katkılarının olacağını düşünmekteyiz.

TST OTOMOTİV LTD.ŞTİ.


İletişim Bilgileri

cihan

Seyrantepe Mh. İbrahim Karaoğlanoğlu Cd. No: 105/415 Kağıthane – İstanbul

05416607611

musteri.hizmetleri@parcanisec.com

http://www.parcanisec.com

Ziyaretçi Sayısı: 582

01-10-2020