Karmen MenteŞe 1243

Firma Hakkında

Hakkımızda

1976 yılında sektöre ilk adımını atan  Karmen Menteşe ailesi olarak Konya’da hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. İmalat sektörüne ilk olarak demir doğrama atölyesinde başlayan Karmen Menteşe ileri teknoloji cihazlar kullanarak, menteşe, saçlı ve kepli metal makara, denge bilyaları, ferforje sürgüleri, kapı ve pencere kolları, kapı topuzu imalatı vb. ürünlerimizle  hizmet vermeye devam etmekteyiz.. Firmamız hiçbir zaman kalite standartlarından ödün vermeden ürün çeşitliliğini artırarak müşterilerimize en iyi hizmeti , kaliteyi ve güveni şirketimize görev haline getirmektedir. Çıktığımız bu zorlu yolda başta ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak , istihdam ve gelişen sektörümüze en iyi şekilde uyum sağlamak amacıyla , siz değerli müşterilerimizle emin adımlarla ilerlemeye gayret göstereceğiz .

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

Firmamız hiçbir zaman kalite standartlarından ödün vermeden ürün çeşitliliğini artırarak müşterilerimize en iyi hizmeti , kaliteyi ve güveni şirketimize görev haline getirmektedir. çıktığımız bu zorlu yolda başta ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak , istihdam ve gelişen sektörümüze en iyi şekilde uyum sağlamak amacıyla , siz değerli müşterilerimizle emin adımlarla ilerlemeye gayret göstereceğiz .

Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. işbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.