en iyi bahis siteleri dini sohbetler sohbet islami sohbetler islami sohbet muzik indir islami sohbet elektronik sigara cinsel sohbet

Firma Rehberi Kullanım Şartları ve Politikalarımız

Anasayfa

Firma Rehberi Kullanım Şartları ve Politikalarımız


Kullanım Şartları  firmarehberikonya.com sitemizde yer alan firma tanıtımları, ürün, ilan ve kampanya tanıtımları ve bu tanıtımlarda kullanılan resimler üyeler tarafından sisteme kayıt edilmiş olup bu içeriklerden doğabilecek üçüncü şahısların rahatsızlıklarında sitemiz sorumlu tutulamaz.

2- Bu Site'de yer alan bilgiler, isimler,şirket kimlikleri,fotoğraflar, logolar, ikonlar üyeler tarafından sağlanmaktadır. firmarehberikonya.com un temsil etme, onaylama veya herhangi bir garanti yükümlülüğü yoktur. Bu sitede sağlanan bilgiler sizin kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla yazılmıştır. Sizin sorumluluğunuz bu sitede yer alan bilgileri amacına uygun olarak kullanmak olmalıdır.

3-  firmarehberikonya.com web sitesi üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. sektoris.com, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Bu site ve üçüncü şahıs sitelerindeki malzemeler 'olduğu gibi' sağlanmaktadır ve bu nedenle açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. firmarehberikonya.com bunlarla ilgili olarak satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk kapsamına giren dolaylı garantiler de dahil olmak üzere, ama bunlarla kısıtlı kalmayacak şekilde, açık ya da dolaylı her türlü garantiden muaftır. firmarehberikonya.com malzemelerin içerisinde bulunan işlevlerin kesintisiz ya da hatadan arınmış olacağının, sorunlu yanlarının giderileceğinin ya da bu sitenin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisini vermez. firmarehberikonya.com, bu sitedeki ya da üçüncü şahıs sitelerindeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda, doğruluk, kesinlik, zamanında olmaklık, güvenilirlik ya da başka açılardan herhangi bir garanti vermez. Bu sebeplerden dolayı, herhangi bir üçüncü taraf Web Sitesinde yer alan bilgi veya fikir konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir. Siz, bu hizmeti kullanmakla, gerekli bakım, tamirat ya da düzeltme masraflarının tümünü üstlenmeyi baştan kabul etmiş sayılırsınız.

4- Sizin tarafınızdan siteadiniz.com a verilen sitede yayınlanmasını istediğiniz bilgiler ve fotoğraflar dışındaki tüm bilgiler gizli bilgi olarak kabul edilmektedir. Bu bilgiler sektoris.com tarafından gerekli olmadıkça üçüncü şahıslara ifşa edilmeyecektir. Ayrıca bu bilgilerin doğruluğu tamamen size aittir. firmarehberikonya.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Sizin tarafınızdan verilen bu bilgilerinize yeni kampanya ve sistemlerimizi tanıtan bilgiler yollanmaktadır, üye olarak bunları kabul etmektesinizdir.

5- Bu sitede yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları,makaleler, görüş ve tavsiyeler güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sayfalarda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı firmarehberikonya.com sorumlu tutulamaz.

6- fsiteadiniz.com üzerinde yer alan bilgiler için, bu bilgileri sisteme kayıt eden şahıs ve kurumlardan herhangi bir ücret talep edilmez.

7- siteadiniz.com, içeriğinde yer alan herhangi bir bilgiyi istediği zaman ve istediği şekilde değiştirme veya yayından kaldırma hakkını saklı tutar.

8- Kullanım şartları gerektiği ve yeterli gelmediği zamanlarda üzerine yeni kurallar ekleyebilir, kurallardan bazılarını kısmen veya tamamen değiştirebilir.