Pilavcı Murat

Sizde kendi işinizi kurmak,bizimle beraber emin adımlarla yola devam etmek isterseniz haftanın 7günü 24 saat iletişime geçebilirsin.

Pilavcı Murat 1593

Sizde kendi işinizi kurmak,bizimle beraber emin adımlarla yola devam etmek isterseniz haftanın 7günü 24 saat iletişime geçebilirsin.

Firma Hakkında

BAYİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ ? 

2007 yılında pazar payında etkili bir yere sahip olan Sokak Pilavcısı Konsepti ile Başlangıç yapan PİLAVCI MURAT2013 Yılında toptan pilav ,mevlüt pilavı,ile birlikte İSTANBUL´da satış yapan pilavcı dükkanlarına pilav teminine başlayarak kurumsal bir kimlik kazanmıştır. Müşterileri için tercih ettiği pirinçleri büyük bir zerafetle seçen ve lezzetle tüketilen Özel PİLAVCI MURAT Pilavı'nı tamamen anne sıcaklığında anne mutfağı titizliğinde üretmektedir. Başlangıç günlerinde kilo olarak aldığı pirinç şu an tüketimde ton bazına çıkmış beklenilenin çok üzerinde bir müşteri memnuniyetine ulaşmıştır. Marka yüzünü değiştiren PİLAVCI MURAT Sokak Pilavcısı görünümünü değiştirmeden ilerlemeyi hedeflemektedir. Franchising olarak bayilikler kazandırarak tüm Türkiye'de lezzetini yaygınlaştırmayı planlıyor.

Sizde kendi işinizi kurmak,bizimle beraber emin adımlarla yola devam etmek isterseniz haftanın 7günü 24 saat iletişime geçebilirsin

 İsim Hakkı Bedeli : 10.000 - TL

Minimum Şube Açılış Maliyeti : 10.000 - TL

Minimum Nakit İhtiyacı : 20.000 - TL

Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 30.000 - TL

Ortalama Şube Kurulum Süresi : 2 hafta

 Hedef Bölgeler : Tüm Türkiye

Kuruluş Yılı : 2007

Toplam Çalışan Sayısı: 13

Merkez Ülke: Turkiye

Toplam Şube Sayısı : 3

Merkeze Ait Şube Sayısı : 1

Franchise / Bayi Şube Sayısı : 8

Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı :12


İletişim Bilgileri

Murat Yavuz

Küçükmustafapaşa Caddesi No 14/a Fatih İstanbul

05397775752

pilavcimuratcom@yandex.com

http://www.pilavcimurat.com/

Facebook Sayfası

İnstagram Sayfası

Pinterest Sayfası

Twitter Sayfası

Google Sayfası

Ziyaretçi Sayısı: 1593

22-05-2020