en iyi bahis siteleri dini sohbetler sohbet islami sohbetler islami sohbet muzik indir islami sohbet elektronik sigara cinsel sohbet

Popadver Popup Reklam Ve Yayıncılık

Popadver Popup Reklam ve Kazanç sistemleri- Popadver ile popup reklam verebilir ve popup reklam gösterimi yaparak para kazanabilirsiniz.


Popadver Popup Reklam Ve Yayıncılık 3614

Popadver Popup Reklam ve Kazanç sistemleri- Popadver ile popup reklam verebilir ve popup reklam gösterimi yaparak para kazanabilirsiniz.

Firma Hakkında

Popadver kapsamlı bir reklam ağıdır. Reklamcıların reklamlarını, yayıncıların yardımıyla trafiğinizi artıracak ve kazanç sağlayacağınız çevrimiçi reklam hizmetleridir. Poptr her ölçekteki reklamverenleri ve yayıncıları desteklemektedir. Reklamverenlerin, reklamlarını göndermeleri ve Poptr reklamveren hesabı kullanarak hedef kitleyi ve bütçelerini ayarlamaları yeterlidir. Yayıncılar Poptr yayıncı hesabına giriş yaparak istenilen reklam formatında kodlar üreterek sitelerinde yayınlar. Reklam satışları ve trafik değişimleri son derece güvenli bir yazılım olan Poptr platformu tarafından otomatik olarak yapılmaktadır. 
  Hedefli ReklamReklamlarınızı istediğiniz bir bölge için hedefleme ayarı yapabilirsiniz. Detaylı İstatistikÜyelik panelinizden kapsamlı istatistik paneline ulaşabilirsiniz. Hızlı ÖdemeKazanç ve reklam ödemeleri alternatif ödeme kanalları ile çok hızlı. Alternatif KodlarYayıncı üyeler içinsitenizin yapısına göre alternatif reklam kodları barındırır. Yüksek KazançDüşük reklam fiyatları ve yüksek kazanç oranları sayesinden karlı çıkın. Ödeme KanallarıYeni ve alternatif ödeme kanalları sayesinden kazançlarınızı anında alabilirsiniz.. Güvenli SitePaneliniz ssl sertifikaları sayesinde daima güvenli ve şifreli. 7/24 DestekPanelizinden 7/24 destek talepleri oluşturabilirsiniz.. Tavsiye SistemiTavsiye sistemi sayesinde hem reklalardan hemde yayıncılardan kar sağlayın..Reklamcı Ol - Ziyaretçi KazanReklamcı olarak Poptr sınırsız ve alternatif reklam seçenekleri uygun fiyata reklam verebilirsiniz. 20'den fazla reklam seçeneği ile en uygun reklam alanına hemen bir kampanya oluşturarak reklam vermeye başlayabilirsiniz. Popup reklam odaklı sitemizde şimdi üye olarak başlayabilirsiniz.Yayıncı Ol - Para KazanYayıncı olarak Poptr ile reklam yayınlayarak pata kazanabilirsiniz. Alternatif reklam kodları sayesinde yüksek kazanç oranları ve hızlı ödeme seçeneği ile şimdi Poptr reklam ağımızda. Sizde web siteniz ve bloğunuzda reklam yayınlayarak para kazanmak için şimdi üye olarak başlayabilirsiniz.