en iyi bahis siteleri dini sohbetler sohbet islami sohbetler islami sohbet muzik indir islami sohbet elektronik sigara cinsel sohbet

Sami Boşnak Gayrimenkul

Sami Boşnak Gayrimenkul marka adıyla giriş yaptığımız gayrimenkul sektörünün nabzını tutarak, profesyonel bir ekip danışman disiplini ile danışanlarımıza sonuç odaklı çözümler üretiyoruz.


Sami Boşnak Gayrimenkul 866

Sami Boşnak Gayrimenkul marka adıyla giriş yaptığımız gayrimenkul sektörünün nabzını tutarak, profesyonel bir ekip danışman disiplini ile danışanlarımıza sonuç odaklı çözümler üretiyoruz.

Firma Hakkında

Sami Boşnak Gayrimenkul marka adıyla giriş yaptığımız gayrimenkul sektörünün nabzını tutarak, profesyonel bir ekip danışman disiplini ile danışanlarımıza sonuç odaklı çözümler üretiyoruz. Kuruluş yılımız 2010 yılından günümüze kadar sürekli gelişim ve organizasyonel mükemmelliyet prensibimizle sektörde fark yaratarak, gayrimenkul sahibi olmayı hayal eden ve planlayan müşterilerine emlak danışmanlığı hizmetlerini hızlı, kolay ve kalıcı çözümler üreten profesyonel ve tecrübeli ekibiyle misyonumuzu tamamlıyoruz. Sami Boşnak Gayrimenkul doğru eşleşmeyi gerçekleştirebilmek için her müşterisine özgün bir analiz sunar, süreci yakından takip eder, ek olarak zengin sunumlar yapar ve tüm tarafların mutluluğuna odaklanarak Konya ve bölgesinde bu zengin portföyüyle en kısa zamanda süreci sonuçlandırır. Müşterilerini hayalini kurdukları ev ile buluşturacak gayrimenkulü onlara kiralamak, satmak ya da onlar için inşa etmek Sami Boşnak Gayrimenkul ve ekibi için bir görev değil; bir ayrıcalıktır. Neden Sami Boşnak Gayrimenkul 2010 yılında Konya’ da kuruldu. Gayrimenkul sektöründe uzman gayrimenkul danışman ekibini bünyesine katarak, çok kısa sürede hızlı bir gelişim gösterdi. Profesyonel gayrimenkul hizmetine ihtiyaç duyan danışanlarını önemseyen Sami Boşnak Gayrimenkul, ülke genelinde gerçekleştirdiği çalışmalarıyla ihtiyaçları karşılamanın yanında beklentilerin üzerine çıkmayı başararak, sektöre kalıcı bir imza atmayı planlıyor. Konya’ da gerçek bir emlak ofisine duyulan ihtiyacı gören Sami Boşnak, 2010 yılında Karamanlılar Gayrimenkul ve Danışmanlık şirketini kurmuş ve bu şirketle de hem Konya’da hem de bölge çapında önemli başarılara imza atmıştır.

Anahtar Kelimeler

emlak gayrimenkul sami boşnak


İletişim Bilgileri

Sami Boşnak

Kerimdede Mahallesi Mengene Caddesi No: 92/g 42020 Karatay/konya

05353216302

bilgi@samibosnak.com

https://samibosnak.com

Facebook Sayfası

İnstagram Sayfası

Pinterest Sayfası

Twitter Sayfası

Google Sayfası

Ziyaretçi Sayısı: 866

Hedef Link Tıklama: 4

19-04-2022