Edremit Peyzaj – Rulo Çim

Rulo Çim, Bahçe Peyzaj, Peyzaj Mimarisi, Bahçe Havuzu, Süs Havuzu, Otomatik Sulama Sistemleri, Doğal Taş Uygulaması

Edremit Peyzaj – Rulo Çim 145

Rulo Çim, Bahçe Peyzaj, Peyzaj Mimarisi, Bahçe Havuzu, Süs Havuzu, Otomatik Sulama Sistemleri, Doğal Taş Uygulaması

Firma Hakkında

Yaşam alanlarınız konutlar, siteler, villa, bahçe veya dilediğiniz alanlarda için peyzaj ile ilgili tüm düşünceleriniz uzman ekibimiz ile birlikte değerlendirilir, projeleriniz Edremit Peyzaj - Rulo Çim  tarafından tasarlanarak anahtar teslim olarak sizlere sunulmaktadır.

 

Bahçe peyzaj çalışmalarımız içinde; bahçe düzenleme, otomatik sulama, hazır rulo çim, peyzaj proje hizmetleri alanında eğitimli personelimiz ve uzman kadromuz ile adresinize gelip istediğiniz hizmeti en kaliteli ve en kısa sürede sizlere vermekteyiz. Peyzaj alanında uzmanlaşmış kadromuzun deneyim ve enerjisini peyzaj proje uygulamaları, kentsel tasarımlar, çevre düzenleme ve peyzaj altyapı uygulamaları gibi geniş bir çeşitlilikteki işlerimizde kullanmaktayız “Edremit Peyzaj- Rulo Çim” olarak kaliteli uygulamanın gerekliliğine inanıyoruz. Vizyonumuz en özel peyzaj projelerini tasarlayıp uygulayarak mutlu müşterilerle başarıya ulaşmaktır.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Edremit, Akçay, Altınoluk, Ayvalık, Burhaniye, Güre, Havran, Ören, Küçükkuyu, Asos, Ayvacık, Ezine, Bozcaada, Çanakkale, İvrindi, Balya, Kaz dağları, Yeşilyurt, Yenice, Kalkım, Altınova, Cunda, Sarımsaklı


İletişim Bilgileri

Kadir Batur

Hamidiye Mahallesi 596. Sokak No:5/b Edremit Balıkesir

05358694775

info@edremitpeyzaj.com.tr

https://www.edremitpeyzaj.com.tr

Facebook Sayfası

İnstagram Sayfası

Pinterest Sayfası

Twitter Sayfası

Google Sayfası

Ziyaretçi Sayısı: 145

23-02-2023