en iyi bahis siteleri dini sohbetler sohbet islami sohbetler islami sohbet muzik indir islami sohbet

İstanbul İğneli Epilasyon By Gökçe

Kliniğimizde İğneli epilasyon, cilt bakımı, cilt yenileme yöntemleri, anti-aging işlemler, kalıcı makyaj işlemlerini kişiye özel olarak hazırladığımız protokoller ile uygulamaktayız. Bizi tercih eden danışanlarımızın cilt sağlıklarına fazlasıyla değe


İstanbul İğneli Epilasyon By Gökçe 591

Kliniğimizde İğneli epilasyon, cilt bakımı, cilt yenileme yöntemleri, anti-aging işlemler, kalıcı makyaj işlemlerini kişiye özel olarak hazırladığımız protokoller ile uygulamaktayız. Bizi tercih eden danışanlarımızın cilt sağlıklarına fazlasıyla değe

Firma Hakkında

İğneli epilasyon, cilt bakımı, leke tedavisi, akne tedavisi, kırışıklık ve cilt sarkmaları gibi kişiyi rahatsız edebilecek işlemler konusunda uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimi ile danışanlarımıza  hizmet vermekteyiz. İstanbul'da İğneli epilasyon ve cilt tedavilerinin yanı sıra kalıcı makyaj yöntemi ile kalıcı kaş makyajı ve kalıcı dudak makyajı işlemlerini de başarılı sonuçlar ve dönüşler alacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Nişantaşı'ndaki kliniğimizde her danışanımızın cilt tipi ve yapısını detaylı olarak analiz ederek gereken işlemler konusunda yönlendirmeler yapıyoruz. Ayrıca işlemlerimiz esnasında hijyenik koşullara dikkat ediyor ve gereken koruyucu bakımların hepsini büyük bir titizlikle uyguluyoruz. İşlemlerimizi mevsimlere uyacak şekilde programlıyor ve danışanlarımızı da bu konuda bilgilendiriyoruz.

İğneli epilasyon işlemini yüz ve vücuttaki bir çok alanda uygulayabilmekteyiz. Yüzde istenmeyen tüylerin yoğun olduğu özellikle dudak üstü, çene, alın, kaş üstü, kaş ortası, favori dediğimiz alanlara iğneli epilasyon işlemi yapmaktayız. Vücut bölgesinde ise bacak, göbek, koltuk altı, kol gibi yine istenmeyen tüylerin yoğun olduğu alanlarda sıklıkla uygulamaktayız. En etkili ve pratik yöntem olarak iğneli epilasyon danışanlarımız tarafından da sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir.

Danışanlarımızın izni doğrultusunda yaptığımız bir çok işlemi sosyal medya hesaplarımız veya web sitemiz üzerinden düzenli olarak paylaşmaktayız. Hakkımızda daha detaylı bilgi alabilmek ve ücretsiz olarak konsültasyon hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Bilgileri

Gökçe Temuçin

Rumeli Caddesi Nişantaşı / Şişli İstanbul

05539279687

igneepilasyoncom@gmail.com

https://igneepilasyon.com/

Facebook Sayfası

İnstagram Sayfası

Pinterest Sayfası

Twitter Sayfası

Google Sayfası

Ziyaretçi Sayısı: 591

30-05-2022